Birikimevim Müşteri Hizmetleri Numarası

0

Birikimevim Müşteri Hizmetleri Numarası

Birikimevim Müşteri hizmetleri numarası 

Müşteri hizmetleri numarası hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz 444 0 850’yi arayabilirsiniz. Ayrıca çekilişe katılanlar ve kazananlar, kazançlarını ne zaman alacaklarını öğrenmek için müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirler. Yatırımlarını değerlendirmek isteyenler müşteri hizmetlerini arayıp daha fazla bilgi isteyebilirler. Çeşitli kampanyalar sayesinde kendi evinize veya arabanıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz firma sosyal medya hesabı üzerinden de takip edilebilmektedir. Sunulan hizmetler sizlere detaylı olarak anlatılacaktır. Firmayla hem web sitesinden hem de sosyal medya üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasından formu doldurup hemen çekilişe katılabilirsiniz. Artık çekilişle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Müşteri hizmetleri deneyimli kadrosuyla kaliteli hizmet sunmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti sunan bir firma sayesinde yatırımlarınızı karlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Birikimevim müşteri hizmetlerine 444 0 850 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Birikimevim Telefon Numarası

Firmanın sunduğu daha detaylı bilgi ve hizmetlere 444 0 850 numaralı telefondan ulaşılabilir. Tek iletişim numarası olan bir firma, kaliteli hizmeti sayesinde yüksek müşteri memnuniyeti sunabilir. Tüm müşteri sorularını ayrıntılı olarak yanıtlayın. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm sorularınıza kısa süre içerisinde detaylı bir şekilde cevap verilecektir. İstediğiniz yatırımı değerlendirmek için firmanın sunduğu hizmetleri değerlendirebilirsiniz. Küçük bir peşinatla ev ya da araba sahibi olmak mümkün. Aradığınız karlı yatırımlar firmanın sunduğu kampanyalar aracılığıyla sağlanabilmektedir. Tüm kampanyalar ve güncel çekilişler hakkında bilgi almak için hemen müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Birikimevim’e 444 0 850 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Birikimevim Çağrı Merkezi Numarası

Birikimevim’in sunduğu benzersiz ve uygun fiyatlarla ev sahibi olabilirsiniz. Araç veya ev sahibi olmak isteyenler formu doldurabilir. Üstelik tasarruf ederek ev sahibi olabilirsiniz. İnternet üzerinden canlı görüşmelerle piyangoya katılıp araba veya ev satın almak mümkün. Çekilişte taksitle daire veya araba almanın ne kadar mümkün olduğunu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca taksitli ödeme yaparak birikimlerinizi karlı bir yatırıma dönüştürebilirsiniz.

Şirketin yeteneklerini tanımak ve daha fazla bilgi almak için sorunuzu telefon numarasıyla sorabilirsiniz. Sunulan hizmetler kapsamında 444 0 850 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşılabilmektedir. Çeşitli detaylar ve tüm kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Çalışma saatlerini destekleyen çağrı merkezi numarası sayesinde hayalinizdeki ev ve araba için ihtiyaç duyduğunuz bilgilere mesai günlerinde bile ulaşabilirsiniz.
Tasarruflarınızı çağrı merkezi aracılığıyla nasıl gelire dönüştürebileceğinizi öğrenin. Çağrı merkezi uzman kadrosuyla sizlere detaylı bilgi verecektir. Böylece ilginizi çeken her şeyi kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz tüm kampanyalar hakkında bilgi alabilir ve güncel çekilişler hakkında bilgi alabilirsiniz. Çekilişe katılım zamanını talep edebilir ve çekiliş tarihi olmadan şansınızdan yararlanabilirsiniz.

Birikimevim çağrı merkezine 444 0 850‘den ulaşabilirsiniz.

 

Birikimevim Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlantı

 

Direkt müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz 444 0 850‘yi aramanız yeterli. Numarayı çevirdikten sonra doğrudan müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken husus hafta içi mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetlerini aramaktır. Müşteri hizmetleri hafta sonları çalışmamaktadır ve yalnızca sabah 9:00 ile akşam 18:00 arasında mevcuttur. Müşteri hizmetleri tatil günlerinde kapalı olup hafta içi hizmet vermektedir. Sosyal medya aracılığıyla hafta dışında da ilginç şeyler öğrenebilirsiniz. Sosyal medya hesabını takip edip her detayı kontrol edebilirsiniz. Doğrudan bağlanmak için bir numara seçin. Uzman temsilcimiz sorularınızı kısa sürede yanıtlayacaktır. Ayrıca piyangolar veya kazançlarınızın değerlendirilmesi hakkında bilgi alacaksınız. Çeşitli sorunlarda destek alabileceğiniz, müşteri memnuniyetini sağlayabileceğiniz ve tüm sorularınızı öğrenmenize yardımcı olabileceğiniz müşteri hizmetleri. 

Birikimevim müşteri hizmetlerine 444 0 850 numaralı telefondan direkt ulaşabilirsiniz.

 

Birikimevim Müşteri Hizmerleri Numarası Şikayet Hattı

 

Şirketin hizmetleri sayesinde birçok kişi daire sahibi olabiliyor. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde distribütörleri bulunan bu firmadan taksitle ev alınabiliyor. Sunulan olanaklar içerisinde ister araba, ister ev, ister yatırım amaçlı olsun farklı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Maddi anlamda güç sağlayan ve hayalinizdeki evi size sunan bir firma sayesinde kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Şirketin sunduğu hizmetler kapsamında endişelerinizi ve şikayetlerinizi 444 0 850 numaralı telefona bildirebilirsiniz. Bu telefon hattı üzerinden tüm şikayetler şirket yetkilileri tarafından karşılanmaktadır. Hemen arayıp şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Şikayetiniz değerlendirilip kısa sürede çözüme kavuşturulduğunda geri bildirim alabilirsiniz. Şikayetlerinizi sosyal medya hesabından veya e-posta yoluyla da bildirebilirsiniz. Şirketin hizmetleri kapsamında şikayet hattı da güvenilir hizmet sunmaktadır. Tüm şikayetlerinizi hat üzerinden bildirebilir ve anında sonuç alabilirsiniz. Şikayetiniz ayrıntılı bir şekilde araştırılacak ve dikkate alınacaktır. Ayrıca herhangi bir konudaki şikayetlerinizi bildirmek için 444 0 850 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Birikimevim şikayet hattına 444 0 850 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Birikimevim müşteri hizmetleri İletişim Numarası Şikayet Hattı 444 0850

Leave A Reply

Your email address will not be published.