Togg Müşteri Hizmetleri Numarası

7

Togg Müşteri Hizmetleri Numarası 

Togg Müşteri Hizmetleri Numarası

 (Türk Otomotiv Girişim Grubu), Türkiye’nin yerli otomobil üretiminde çok önemli yeri olan bir girişimdir. Şirket elektrikli otomobil üretiyor. TOGG araç prototipleri, 27 Aralık 2019’da İstanbul’da düzenlenen bir etkinlikte görücüye çıktı. İki farklı model olan sedan ve SUV, tamamen elektrikli olacak şekilde tasarlanıyor ve Türkiye pazarına özel olarak üretiliyor. Ayrıca araçların tasarımı ve geliştirilmesi tamamen TOGG ekibi tarafından yapıldı. Bursa’da yapımı devam eden TOGG üretim biriminin 2022 yılında üretime geçmesi planlanıyor. İlk etapta yılda 175 bin araç üretebilecek olan fabrika, gelecekte üretim kapasitesini artırmayı hedefliyor.

Togg’s müşteri hizmetleri numarasına 0850 222 86 44 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir.

Togg Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

5 kişi kapasiteli TOGG Sedan, 500 km menzile sahip. Hızlı şarj teknolojisi sayesinde araç 30 dakikada yüzde 80 oranında şarj olabiliyor. TOGG SUV ise 7 kişi kapasiteli ve yine 500 km menzile sahip. SUV modelinin hızlı şarj teknolojisi sayesinde 30 dakikada %80’e kadar şarj olabileceği söyleniyor. TOGG araçlarının tasarımı, “mobilya tasarımı” olarak tanımlanan bir yaklaşımla geliştirilmiştir. Bu yaklaşım, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan ergonomik ve konforlu bir iç mekan sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca Araçların dijital teknoloji ile donatılması için çalışmalar başlamıştır. TOGG, Türk otomotiv endüstrisi için yerli ve milli bir marka yaratma hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.

0850 222 86 44 numaralı telefondan Togg müşteri hizmetleri ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Togg Şikayet Hattı

Sadece elektrikli araç üretimine odaklanmıyor. Şirketin hedefi, otonom sürüş teknolojisi gibi gelecekte araçları yeni teknolojilerle donatmak. Ayrıca şirket, araç üretimi ile sınırlı kalmayıp, üretim ve lojistik yazılımları da geliştirmektedir. Anadolu Grubu, BMC, Kök Grubu, Turkcell ve Zorlu Holding, TOGG’un kurucu ortaklarıdır. Şirketin hedefi, Türk otomobil üretiminde bir dönüm noktası olmak ve %100 yerli sermaye ile üretim yapan ilk otomobil üreticisi olmaktır. Ayrıca yol olarak 2022 de üretime başlamayı planlayan TOGG’un üretim tesisleri, ilk etapta yılda 175 bin araç üretebilecektir. Bu sayede TOGG’un yurt içi ve yurt dışı pazarlarda araç satmayı hedeflediği de bilinmektedir.

0850 222 86 44 numaralı telefondan Togg şikayet hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca yerli otomobil Togg Sipariş için Trumore uygulaması kamuoyuna duyurulmuştur. Bu uygulama aracılığıyla, TOGG sahibi olmak isteyen vatandaşlara ön sipariş verme hakkı sunuluyor.

Bu yüzden yapmanız gereken truemore uygulamasını indirmek oalcaktır.

7 Comments
 1. bilgi says

  verdiğiniz detaylı bilgilerden ötürü çok teşekkür ederim

 2. güncel viski fiyatları says

  su sıralar araştırma yapıyordum bu makale ile karşılaşmam iyi oldu paylaşımdan ötürü teşekkür ederim

 3. Verdiğiniz detaylı bilgilerden ötürü çok teşekkür ederim

 4. akıllı saatler says

  epeyce faydalı bir makale oldu benim için karşılaştığıma sevindim

 5. haber says

  detaylı bir bilgilendirme olmuş fayda gördüm teşekkür ederim

 6. memur says

  detaylı bir makale olmuş epey faydasını göreceğimi düşünüyorum teşekkürler

 7. Bilgili Sözlük says

  Detaylı bir içerik olmuş. Üstelik de akıcı. Teşekkürler

Leave A Reply

Your email address will not be published.